קפסולות תמצית גדילן מצוי אורגנית של Zazzee התמצית החזקה ביותר והיחידה בישראל. כמוסות טבעוניות, חוזק של 7500 מ"ג, פלבנואידים Silymarin 80%, תמצית עוצמתית 1:30, אורגנית מוסמכת USDA, טבעונית, לא GMO. ✔️ערך יוצא מן הכלל: גדילן מצוי האורגני שלנו מכיל 7500 מ"ג חוזק לכל קפסולה ו- 120 כמוסות לבקבוק - ערך מדהים! ✔️בקבוק בודד מכיל אספקה ​​של עד 4 חודשים. בשווי למותגים מובילים אחרים הדורשים 2 כמוסות למנה, אינם מספקים מינון כוח של 7500 מ"ג ואורגניים. הגדילן מצוי האורגני שלנו היא מציאה שלא ניתן למצוא במקומות אחרים! ✔️תמצית 30: 1 למינון עוצמה מקסימלי: גדילן מצוי האורגני שלנו עשויה מתמצית 30: 1 עוצמתית ומרוכזת. תמצית 30: 1 פירושה שהעשב עצמו התעבה, כך 30 גרם של העשב המקורי מרוכזים לגרם אחד. באמצעות תמצית 30: 1 יצרנו תוסף רב עוצמה החזק פי 30 מקפסולות גדילן רגילות. ✔️80% סילימארין: ככל שיש יותר פלבנואידים של סילימארין, גדילן מצוי טוב יותר! ✔️הגדילן מצוי האורגני שלנו תועד ל -80% פלבנואידים של סילימארין, כלומר כל כמוסות מכילות 200 מ"ג של פלבנואידים של סילימארין מתמצית 30: 1 - המינון הגבוה ביותר שיש! ✔️מוסמך אורגני: כל גדילן מצוי שאינו אורגני מוסמך יכול להיות מזוהם מאוד ואף רעיל לכבד שלך. עם גדילן מצוי האורגני של Zazzee Naturals, אתה יכול להיות בטוח שהוא אורגני, טבעי, טבעוני ולא GMO. יותר מכך, בעוד שמוצרים מתחרים אחרים משתמשים בכימיקלים שונים כחומרי מילוי, מתחלבים וחומרים עזר, גדילן מצוי האורגני שלנו משתמש במקום זאת בתערובת מייצבת אורגנית ייחודית.


250 
  • משלוח: 

קרא עוד


מחפשים מוצר מצליח שעוזר בניקוי הכבד ברמה גבוהה ובטוחה? זה המוצר בשבילכם!

  • כל המרכיבים, כולל הקפסולות, הם 100% טבעוניים - ו- USDA Organic Certified! אינו מכיל ממתיקים, חומרי טעם מלאכותיים, חיטה, תירס, גלוטן, סויה, חלב, ביצה, דגים, רכיכות או מרכיבי אגוזים. תהנה מהיתרונות של מוצר באיכות מעולה ללא חומרי מילוי לא רצויים או מרכיבים מזיקים.
  • ב- Zazzee Naturals, אנו מייצרים את כל המוצרים שלנו בארה"ב במתקן גדול, חדיש, בעל רישום לאומי, מוסמך ותואם לחלוטין. אתה יכול להיות סמוך ובטוח כי התוספים שלך בטוחים ב -100% וכי אתה מקבל את התמורה והאיכות הטובים ביותר עבור הכסף שלך!
  • בריאותך ובטיחותך אומרים לנו הכל! מסיבה זו, כל חומרי הגלם נבדקים לפני הייצור, ולאחר מכן המוצר המושלם נבדק שוב לאחר הייצור. התוספים שלנו מיוצרים במתקן המקפיד על מדיניות ייצור טובה ותקני איכות מחמירים ביותר.


גדילן צמוי (סילימארין) הוא עשב פורח הקשור למשפחת החינניות והרדמוניות. הוא גדל במדינות ים תיכוניות. יש אנשים שגם קוראים לזה גדילן קדוש.


למה משמש גדילן מצוי?

אנשים השתמשו באופן קבוע בגדילן לבעיות בכבד ובכיס המרה. מומחים מאמינים כי סילימרין הוא המרכיב הפעיל העיקרי של עשב התיבול. סילימרין היא תרכובת נוגדת חמצון הנלקחת מזרעי גדילן החלב. לא ברור אילו יתרונות יש להם בגוף, אך לפעמים הוא משמש כטיפול טבעי לדברים הכוללים שחמת, צהבת, הפטיטיס והפרעות בכיס המרה.


יש הטוענים כי גדילן עשוי גם:

לספק יתרונות ללב על ידי הורדת רמות הכולסטרול

עזור לסוכרת בקרב אנשים הסובלים מסוכרת מסוג 2 ושחמת הכבד

האם גדילן מצוי טוב לכבד?

גדילן מצוי עשוי להיות בעל השפעות הגנה על הכבד, ומונע נזק. ישנן עדויות לכך שגדילן מצוי יכול לטפל בשחמת וצהבת כרונית, שיכולות להיגרם כתוצאה משימוש מסיבי באלכוהול, מחלות אוטואימוניות או וירוסים. 


כמה מחקרים מראים גם שגדילן מצוי עשוי לסייע לאנשים שהכבד שלהם נפגע מרעלים תעשייתיים, כגון טולואן וקסילן.


גדילן יכול לעזור לאנשים הסובלים מסוכרת?

מחקרים רפואיים מראים כי גדילן מצוי, בשילוב עם טיפול מסורתי, יכולים לשפר את הסוכרת. מחקרים הראו ירידה ברמות הסוכר בדם ושיפור בכולסטרול בקרב אנשים הסובלים מסוכרת מסוג 2.


חוקרים מצאו גם כי גדילן מצוי שיפר את עמידות האינסולין, חלק מרכזי בסוכרת מסוג 2.

שוחח עם הרופא שלך לפני נטילת תוספי מזון מכיוון שהם עלולים להפריע לתרופות שלך. 


האם גדילן מצוי טוב ללב?

על ידי הורדת רמות הכולסטרול ה"רע "LDL, גדילן החלב עשוי להוריד את הסיכוי לחלות במחלות לב. אך מחקרים על יתרונות הלב נעשו רק אצל אנשים הסובלים מסוכרת. לאנשים הסובלים מסוכרת יש לרוב כולסטרול גבוה. 


ניתן לקחת גדילן גם עם תרופות להורדת כולסטרול, כמו סטטינים. זה יכול לסייע במניעת עלייה של אנזימי כבד (תופעת לוואי של התרופה). 


כמה גדילן צריך לקחת?

ניתן לקחת בין 1-3 קפסולות ביום.


האם ניתן לקבל גדילן מצוי באופן טבעי ממזונות?

אנשים אוכלים לפעמים את הגבעול והעלים של גדילן מצוי בסלטים. אין מקורות מזון אחרים של עשב זה.


מהם הסיכונים בלקיחת גדילן?

סיכונים. גדילן מצוי יכול לגרום לתגובות אלרגיות. אנשים אשר אלרגיים לארטישוק, קיווי, ציפורני חתול וחרציות נמצאים בסיכון גבוה יותר. 

אנשים הסובלים מסוכרת או אנדומטריוזיס צריכים לבדוק עם רופא לפני השימוש בגדילן.

גדילן מצוי אינו מומלץ לילדים.


תופעות לוואי. נראה שלגדילן מצוי יש מעט תופעות לוואי, גם כאשר נלקח במשך מספר שנים. יש אנשים שיש להם בחילות, שלשולים, גירוד ונפיחות.


אינטראקציות. אם אתה נוטל תרופות באופן קבוע, שוחח עם הרופא שלך לפני שתתחיל להשתמש בגדילן. זה יכול לקיים אינטראקציה עם תרופות רבות, כגון תרופות המטפלות בכולסטרול גבוה, זיהומים, נדודי שינה ולחץ דם. מכיוון שגדילן מצוי עשוי להוריד את רמת הסוכר בדם, אנשים הסובלים מסוכרת צריכים לבדוק עם הרופא לפני נטילתו מכיוון שהוא עלול לגרום לרמת הסוכר בדם לרדת מדי.