תוסף NMN + NAD + RESVERATROL מיועד לאנשים המעוניינים להגביר את רמות האנרגיה שלהם ולשפר את הרווחה הכללית. נוסחה מתקדמת זו מכילה מרכיבים שמסייעים לתהליך ייצור האנרגיה ברמה התאית, תומכים במערכת החיסונית ומקנים סיוע לתפקוד מוחי טוב יותר. נסו ותפעילו מחדש את הנעורים הביולוגיים שלכם.


180 
  • משלוח: 

קרא עוד


תוסף NMN + NAD + RESVERATROL מושלם לאנשים הרוצים לשפר את התפקוד היומיומי שלהם. עם הרכיבים החדשניים שבתוסף, תוכלו להרגיש שינויים משמעותיים ברמת האנרגיה שלכם. הנוסחה משלבת רכיבי תפקיד שונים המייעלים את ייצור האנרגיה בתאים, מחזקים את המערכת החיסונית, ושומרים על פעילות מוחית מיטבית. השקיעו בעצמכם ותחוו את התחושה של נעורים מחודשים מדי יום.


תיאור

Nicotinamide Mononucleotide

משפר את רמות NAD+

תומך בתפקוד מיטוכונדריאלי ובפעילות Sirtuin (SIRT).

לא GMO

ללא גלוטן

אֵנֶרְגִיָה

תוסף תזונה

 Nicotinamide Mononucleotide (NMN) הוא מבשר יעיל למטבוליט החיוני של ויטמין RESVERATROL, NAD+. NAD+ חיוני לייצור אנרגיה סלולרית ולתפקוד המיטוכונדריה. רמות NAD+ יורדות עם ההזדקנות וצריכת קלוריות גבוהה, מה שעלול לפגוע בתפקוד המיטוכונדריאלי.


שימוש מוצע

מבוגרים נוטלים 1 עד 2 טבליות פעם ביום או לפי הנחיות איש מקצוע רפואי מוסמך.


ללא חיטה, גלוטן, פולי סויה, מוצרי חלב, ביצה, דגים/רכיכות, בוטנים/אגוזי עץ או שומשום.


אזהרות

התייעץ עם איש מקצוע בתחום הבריאות לפני השימוש במוצר זה אם את בהריון, מניקה, מתחת לגיל 18, נוטלת תרופות או סובלת ממצב רפואי; אם מתרחשות תגובות שליליות, הפסק את השימוש.

הרחק מהישג ידם של ילדים.

אחסן במקום קריר ויבש.

אין להשתמש אם חותם הבטיחות פגום או חסר.


בשנים האחרונות, NMN זכה להתעניינות לא רק בקרב מדענים וחוקרים אלא גם בקרב הציבור הרחב. תוסף העל הזה זכה לפופולריות כמרכיב מצרך עבור אלה המעוניינים להשיג בריאות אופציונלית.


NMN גם נחקרה עבור מגוון יתרונות בריאותיים, החל מניהול משקל ועד להגדלת תוחלת החיים.

מה זה בעצם NMN? האם התוסף הזה הוא רק אופנה, או שיש סיבה מדוע NMN זוכה לתשומת לב רבה כל כך? מחקרים מראים של-NMN יש כמה יתרונות בריאותיים מעניינים למדי. שימוש בתוסף NMN עשוי להיות הדרך הטובה ביותר לקבל את כל מה שיש למולקולה המדהימה הזו להציע.


מהו NMN (Nicotinamide Mononucleotide)?

Nicotinamide mononucleotide או NMN היא מולקולה שנוצרת מניקוטינמיד, צורה של ויטמין B3 או ניאצין. NMN יכול להיות מסונתז גם מניקוטינמיד ריבוזיד, צורה נוספת של ויטמין B3.

בגוף, NMN פועל כמבשר למולקולה nicotinamide adenine dinucleotide, שלעתים קרובות מקוצר כ-NAD. NAD היא מולקולה שנוצרת בגוף לאחר בליעת ויטמין B3 וצורותיו השונות, כמו NMN. NAD מתפקד כקו-אנזים לתגובות אנזימטיות רבות ושונות בגוף. קו-אנזים הוא מולקולה שאינה חלבון והיא הכרחית לאנזים לביצוע תפקידו. NAD ממלא תפקיד מכריע בחילוף החומרים ובייצור האנרגיה של תאים. הוא פועל כאחת המולקולות הראשיות המשתתפות בתגובות החמצון וההפחתה בגוף. ל-NAD יש גם חלק בתיקון של חומצה דאוקסיריבונוקלאית (DNA), ויסות תהליך ההזדקנות התא ואפילו תפקוד מערכת החיסון התאית.

בגוף ועם תוספי מזון, NAD מגיע בשתי צורות: צורה מחומצנת, או צוברת אלקטרונים, הידועה בשם NAD+ וצורה מופחתת, או תורמת אלקטרונים, NADH. לאחר הבליעה, NMN הופך לרוב לצורה המחומצנת של NAD, NAD+.


NMN מקורות מזון

NMN ניתן למצוא באופן טבעי בכמויות קטנות מאוד במזונות מסוימים כמו אבוקדו, מלפפונים, ברוקולי, פטריות וכרוב.

מחקרים מראים כי החיידקים המרכיבים את המיקרוביום של המעי עשויים גם לייצר NMN, אך ייתכן שמקורות תזונתיים וחיידקי מעיים לא מייצרים מספיק NMN כדי להועיל לגוף. עד שהאדם מגיע לגיל 40 ואילך, רמות ה-NAD בגוף הופחתו במחצית מאלה בגילאים צעירים יותר. רמות נמוכות יותר של NAD נקשרו עם פחות ייצור אנרגיה, נזק לחומצה דאוקסיריבונוקלאית (DNA), נזק מוגבר של רדיקלים חופשיים, דלקת וירידה קוגניטיבית.

בעוד שמחקרים מראים שניתן להגביר את NAD בגוף על ידי הגבלה קלורית, צום ופעילות גופנית, תוספת NMN עשויה להיות הדרך המהירה והיעילה ביותר להגביר את רמות NAD+ בגוף.


יתרונות הבריאות של NMN

מחקרים מצביעים על כך של-NMN עשוי להיות מגוון רחב של יתרונות בריאותיים, כמו שיפור טונוס השרירים, ויסות רמות הסוכר בדם, שיפור הקוגניציה, ירידה במשקל והגדלת אורך החיים. להלן 5 יתרונות הקשורים לתוספי NMN.


1. NMN עשוי להגביר את חוזק השרירים

עם ההזדקנות מגיעה ירידה בכוח השרירים. מחקרים מראים שיש ירידה של כ-3-8% ממסת השריר בעשור לאחר שאדם מגיע לגיל 30.

אובדן מסת שריר זה מואץ לאחר גיל 60 ותורם לשבריריות ולירידה בכוח השריר אצל אנשים מבוגרים.

מחקרים מצביעים על כך שתוספי NMN עשויים לסייע בשיפור כוח השרירים. מחקר אחד כפול סמיות, אקראי, מבוקר פלצבו עקב אחר 42 גברים בני 65 ומעלה במשך 6 או 12 שבועות.

גברים אלה קיבלו 250 מ"ג של NMN ליום, וחוזק השרירים נבדק באמצעות מבחן כוח אחיזה ומדידה של מהירות הליכה.

לאחר המחקר, הקבוצה שלקחה את ה-NMN נמצאה שיש להם שיפור קל בכוח האחיזה ובמהירות ההליכה. יתר על כן, לא היו תופעות לוואי משמעותיות הקשורות לתוספת NMN.


2. NMN עשוי לסייע בוויסות רמת הסוכר בדם

בעוד שמחקרים מסוימים מצביעים על כך שטיפול בניאצין עשוי להעלות את רמות הסוכר או הגלוקוז בדם ולתרום לסיכון מוגבר להתפתחות סוכרת, NMN עשוי לסייע בשיפור תגובת האינסולין באלה עם טרום סוכרת.

מחקר אחד כפול סמיות, אקראי, מבוקר פלצבו עקב אחר 25 נשים לאחר גיל המעבר שאובחנו עם טרום סוכרת והיו בעלות משקל עודף במשך 10 שבועות.

המשתתפים נטלו תוספי NMN במהלך המחקר והוערכו לגבי רגישות לאינסולין.

אינסולין הוא הורמון שעוזר להכניס גלוקוז מזרם הדם לתאים, כך שהוא יכול לשמש כאנרגיה לגוף. אינסולין גם מנחה את הגוף לאגור גלוקוז לשימוש מאוחר יותר.

לאנשים עם טרום סוכרת יש לעתים קרובות תגובה נמוכה יותר לאינסולין, מה שהופך את רמות הגלוקוז בדם גבוהות יותר מאשר אצל אנשים בריאים.

המחקר מצא שתוספי NMN במשך 10 שבועות עזר להגביר את תגובות השרירים לאינסולין בנשים עם טרום סוכרת. ממצא זה לא נצפה בקבוצת הפלצבו.


3. NMN עשוי לעזור לשפר את הקוגניציה

אחת ההשפעות השכיחות ביותר של הזדקנות היא ירידה בקוגניציה 

מחקרים מצביעים על כך שישנה ירידה מתמדת במהירות עיבוד הקוגניציה החל מגיל 20.

ירידה זו בקוגניציה נחשבת כנובעת ממגוון גורמים, כולל דלקת, כמויות מוגברות של לחץ חמצוני או נזק של רדיקלים חופשיים, ופחות זרימת דם לכלי הדם הקטנים של המוח. NMN עשוי לעזור להפחית ירידה קוגניטיבית.

מחקרים בבעלי חיים מצאו ששימוש בתוספי NMN סייע להגביר את זרימת הדם לכלי הדם הקטנים של המוח של חולדות. לאחר תוספת NMN, החולדות שיפרו את מהירויות ההליכה ואת המודעות המרחבית.

מחקר אחר בבעלי חיים שכלל 40 חולדות מבוגרות מצא שתוספי NMN ומלטונין עזרו לשפר את הזיכרון, כמו גם להגן על תפקוד המיטוכונדריה. המיטוכונדריה הם האברונים הזעירים בתוך התאים היוצרים אנרגיה לגוף. המחקר מצא גם כי NMN ומלטונין עזרו להגן על תאי המוח מפני מתח חמצוני.

בעוד שמחקרים בבעלי חיים מבטיחים, ישנם ניסויים מתמשכים בבני אדם הנוגעים להשפעות של NMN על קוגניציה.


4. NMN עשויה לקדם ניהול משקל

עם העלייה בגיל מגיעים קילוגרמים לא רצויים. אנשים רבים מתקשים לרדת במשקל בגיל העמידה בגלל שינויים הורמונליים, פחות זמן לפעילות גופנית והפרעות מצב רוח כמו דיכאון. מחקרים מצביעים על כך ש-NMN עשוי לקדם ניהול משקל ואף לשנות את הרכב הגוף.

מחקר אחד בבעלי חיים מצא שתוסף NMN הפחית את כמות השומן בגוף בעכברים שמנים. יתר על כן, תוספת עם NMN גם העלתה מסת גוף רזה ושיפור רמות השומנים בדם. רמות השומנים הנמוכות בדם היו קשורות לסיכון נמוך יותר למחלת כבד שומני.

מחקרים בבעלי חיים מראים כי NMN עשוי להועיל גם לצאצאים של אמהות עם עודף משקל. מחקר אחד מצא שלצאצאים של עכברים של אמהות שמנות היה חילוף חומרים לקוי והיה להם סיכוי גבוה יותר לסבול מהשמנת יתר בעצמם.

תוספי NMN עזר לשפר את חילוף החומרים של העכברים הצאצאים והגביר את תפקוד המיטוכונדריה שלהם. המחקר מצא גם כי חלה הפחתה ניכרת בהצטברות השומן סביב הכבדים של העכברים הצאצאים עקב NMN.


5. NMN עשויה לקדם אריכות ימים

מחקרים מראים כי NMN עשוי להיות תוסף אנטי אייג'ינג רב עוצמה. עם ההזדקנות, המיטוכונדריה מתחילות לייצר פחות אנרגיה בגלל רמות נמוכות יותר של NAD+. ירידה זו באנרגיה מובילה לפירוק מהיר יותר של רקמות הגוף ואיברים כמו הלב, הריאות, שרירי השלד והמוח.

מכיוון ש-NMN מומר בקלות ל-NAD+ בגוף, תוסף הכוח הזה מציע לגוף אספקה יציבה וזמינה של NAD+ לצרכיו המטבוליים.

מחקרים מצביעים על כך ש-NMN עשוי לעזור להגדיל את אורך החיים. מחקר כפול-סמיות אקראי מבוקר פלצבו עקב אחר 80 מבוגרים בריאים בגיל העמידה שהוסיפו פלצבו או NMN במשך 60 יום. המחקר מצא כי לאלו בקבוצת NMN הייתה עלייה מובהקת סטטיסטית במרחק הליכה בהשוואה לקבוצת הפלצבו. המחקר גם מדד את הגיל הביולוגי בדם בשתי הקבוצות ומצא כי לא חל שינוי בקבוצת ה-NMN, בעוד שהייתה עלייה משמעותית בגיל הדם בקבוצת הפלצבו.

יתר על כן, המחקר בחן הערכת בריאות סובייקטיבית ומצא כי אלו הנוטלים תוספי NMN הרגישו טוב יותר באופן כללי בהשוואה לקבוצת הפלצבו.


בעוד שניסויים ומחקרים בבני אדם ממשיכים להביא לידי ביטוי את היתרונות הבריאותיים של תוספי NMN, הוספת תוסף רב עוצמה זה לשגרה בריאה עשויה לעזור לספק בריאות אופטימלית גם בגיל מבוגר.