הטיפול בתרפיית תדרים, הנו כלי טיפול אפקטיבי במיוחד המסייע להתמודדות עם מגוון רחב של בעיות. הטיפול בתדרים מפעיל שדות אלקטרומגנטיים הקיימים בגופנו ואלו מונעים על ידי גלי רטט, או . בשמם השני – תדרים. ניתן לקנות את המכשיר דרכי וכן לקבל קורס הסבר על המכשיר בתוספת תשלום


11000 
  • משלוח: 

קרא עודמה קורה לנו בזמן טיפול בתדרים?

במהלך החיים אדם יוצא מאיזון גופני או רגשי. כשיש חוסר איזון בין הגורמים האמורים והיעדר הסנכרון, יכול הגוף להגיב באופנים שונים אצל כל מטופל בצורת ליקוי בתפקוד או חולי. חוסר איזון בהכרח גורם לגוף לשנות את הקצב הטבעי, מבלבל את הרטט ופוגע בתפקודם התקין של האיברים בגופנו, אם בגלל שהם בתדר נמוך, גבוה, חלש או חזק מידי.

 

איך עובדת מערכת ווב- וולנס?

מערכת ווב-וולנס מורכבת משני מכשירים ותוכנה.

המכשיר המאבחן אקספרט לייף , המכשיר המטפל/מאזן בלנס לייף והתוכנה ווב- וולנס שמקושרת בשיטת בינה מלכותית למאגר מידע כלל עולמי והופך להיות מאובחן עבור כל פרט ופרט שמשתמש במערכת.

בבדיקה יום יומית של המכשיר המאבחן הגוף שולח את מצב התדרים למאגר המידע, האבחון מתועד ומשווה אותם לנקודת האיזון הכללית של כל האבחונים במערכת.

המכשיר שולח אותות חשמליים בטווח תדרים אדיר שתואם את העוצמות החשמליות של הגוף. היתרון של המכשיר הוא שבעוד שמרבית הבדיקות הרפואיות מאותתות לנו על מצבי חולי, הוא מזהה את מחוללי המחלה בתחילת דרכם.

המכשיר המטפל/מאזן מקבל את התדרים אותם צריך לחזק או להחליש וכמה זמן הטיפול עצמו, רשימת הבעיות שהמכשיר מאבחן ארוכה ביותר: חיידקים, נגיפים, טפילים, קנדידה ותולעים, רגישויות למזונות שונים, אלרגיות, דלקות, חוסר בוויטמינים ובמינרלים, רמות ופיזור רעלים ומתכות, תפקוד המערכת החיסונית, כמות הרדיקלים החופשיים, איזון הורמונלי, רמה אנרגטית ועוד.

מחקרים על טיפול בתדרים החל עוד בתחילת המאה הקודמת. ההשפעה הטיפולית שיש לתדרים עדינים על הגוף. קיימים יותר מאלף מחקרים בנושא טיפול בתדרים, המראים השפעות חיוביות של תדרים עדינים על הגוף, לדוגמה: יצור תאים במערכת החיסון, הגברת היעילות של יצור האנרגיה בתא, זירוז החלמה של פצעים, הקלה על מיגרנות, איחוי עצמות, הפחתה בתסמיני חרדה ודיכאון והשפעה ברורה על פרקינסון וסרטן.

זה מכשיר הלייף בלנס שאיתו ניתן להשתמש כמכשיר ריפוי יום יומי:

איך זה עובד?

מה אנו יודעים על מנגנון הפעולה של תדרים על הגוף? התדרים הנכונים משפיעים על חילוף החומרים בתא ומחזירים את החיוניות הדרושה לו על מנת לפעול בצורה תקינה, כמו גם לשכפל את עצמו בצורה בריאה ונכונה. בנוסף, כיוון שתהליכים בגוף מתבצעים בין מיליוני תאים ולא בתא בודד, התקשורת בין התאים חייבת להיות הרמונית ותקינה על מנת שנהיה בריאים.

חלק מהתקשורת הזו מתבצעת על ידי תדרים. טיפול בתדרים מאפשר תיקונים בתקשורת הזו על מנת לטפל במצבים בריאותיים שונים.

 

איך אנחנו יודעים איזה תדרים משפיעים על המחלות השונות ועל תאי הגוף?

טיפול בתדרים מתבסס על כמה גופי ידע.

חלק ראשון מחקרים בתחומים מוגדרים וספציפיים, ומניסיון מצטבר של מטפלים וחוקרים מכל העולם שהקפידו ומקפידים לפרסם את הניסיון הקליני שלהם. כך נבנה מאגר מבוסס וניסיון המקשר בין תדר למחלה מסוימת.

המאגר הזה מהווה בסיס לגבי טיפול בתדרים.

החלק השני קשור לאבחון תוך כדי טיפול בתדרים. במהלך הטיפול ניתן לקבל מהגוף פידבק ישיר ומידי לגבי יעילות התדר שמשודר אליו ברגע. כשהגוף נכנס למסלול של ריפוי הוא מגיב באופן הבא לידי ביטוי במערכת העצבים.

כך נראים מכשיר הלייף אקספרט פלוס שני מכשירי הלייף בלנס שאותם ניתן לרכוש יחד:

כותבי המאמר אינם רופאים, והמידע הניתן לא מחליף התייעצות עם רופא או איש מקצוע. המידע מבוסס על תוצאות חיוביות שקבלנו ממטפלים עצמאיים ברפואת תדרים. אין מצדנו כל מצג שיש במוצרים לרפא מחלה כלשהי.