רוצה לראות עור בריא וחלק? נמאס לך מטיפולים כואבים? כל פעם אחרי טיפול הפנים את יוצאת עם עור אדום ונפוח? מהיום תוכלי לקבל טיפול פנים ע"י מכשיר מדהים שעובד על כל מה שתרצי והכי חשוב, ישאיר לך עור נקי, זוהר ומלא ברק ללא אדמומיות ונפיחות!


  • קטגוריה: טיפולי קוסמטיקה
  • משך: 01:00 שעות
  • כתובת: צרופה, ישראל (מפה)

מחיר:640 320

 

תיאור

טיפול איידרה פיישל בטכנולוגיה מוגנת בפטנט עוזר לנקות, לחלץ ולהעניק לחות. 

סרומי העל עשויים מרכיבים מזינים היוצרים זוהר נפלא בפנים ב-3 שלבים בלבד:

ניקוי + קילוף

חושף שכבת עור חדשה עם פילינג עדין ומרגיע.

חידוש + לחות

מסיר פסולת מהנקבוביות עם שאיבה ללא כאבים. 

מזין עם סרומי לחות עזים המרווים את העור.

בריאות + הגנה

מרווה את פני העור בנוגדי חמצון ופפטידים כדי למקסם את הזוהר שלך.


מה מייחד הטיפול באיידרה פיישל מהליכי טיפול פנים אחרים?

מכשיר איידרה פיישל משתמש במערכת אספקת ווטקס ייחודית ומוגנת בפטנט כדי לקלף, לחלץ ולהוסיף לחות לעור, עיצוב הספירלה מספק טיפול ללא כאבים.

מהי טכנולוגיית וורטקס?

העיצוב הספירלי של המכשיר, בשילוב עם טכנולוגיית הוואקום והסרום, יוצר אפקט מערבולת כדי להסיר זיהומים בקלות ובו זמנית לספק פתרונות לחות לעור.

.

האם הטיפול עובד?

איידרה פיישל הוא טיפול פנים מוגן בפטנט בשילוב עם סרומים לחות.

המכשיר פועל לניקוי עמוק, פילינג ולחות מירבית שניתנת לעור שלך. הליך מקצועי זה עשוי לסייע בטיפול במגוון מחלות עור, כולל אקנה, יובש וקמטים.

הליך לא פולשני דומה באופן עקרוני לטיפול פנים רגיל שאתה עשוי לקבל מספא, אך מספק תוצאות דרמטיות יותר. זה מושג על ידי הידיות הרבות המשמשות טיפול על העור לניקוי עמוק וקילוף תוך מתן סרומים מותאמים אישית לסוג העור שלך.


יתרונות איידרה פיישל

המכשיר עוזר לשפר את מרקם העור, הגוון והמראה הכללי. הסיבה לכך היא הפילינג העמוק שמנקה את הנקבוביות שלך, מסיר פסולת ומאפשר חדירה טובה יותר של סרום הפנים המותאמים לסוג העור שלך.


איידרה פיישל עבור אקנה

הטכניקות שבמכשיר נחשבות מזמן ליעילות לטיפול באקנה ובצלקות אקנה. סביר להניח שהסיבה לכך היא הפילינג העמוק שעוזר להסיר תאי עור סותמים נקבוביות.


איידרה פיישל עבור נקבוביות שחורות

גם תאי עור מתים תורמים לנקודות שחורות. סוג לא דלקתי זה של אקנה עשוי להפיק תועלת מאותן שיטות פילינג וחילוץ המשמשות ב-איידרה פיישל.


איידרה פיישל לבעיות אנטי אייג'ינג

מחקר קטן משנת 2008 של 20 נשים מצא שאלו שקיבלו טיפולי איידרה פיישל היו בעלי ירידה גדולה יותר בסימני הזדקנות העור בהשוואה לאלו שהשתמשו בסרום בלבד. ההשפעות כללו ירידה בגודל הנקבוביות, פחות היפר פיגמנטציה וירידה בקווים עדינים.


תופעות לוואי ואמצעי זהירות 

בעוד שנאמר כי איידה פיישל נקי מסיבוכים, אתה עלול להרגיש לחץ קל מהידית במהלך ההליך. שלא כמו טיפולים קוסמטיים אחרים, הטיפול במכשיר לא אמור לגרום לכאב או אדמומיות.

עם זאת, עליך להימנע מהליך זה אם יש לך פריחה פעילה, כגון כזו הקשורה להתלקחות רוזציאה.


האם איידרה פיישל בטוח במהלך ההריון?

חשוב ליידע אותי לפני הטיפול אם את בהריון בכדי לדעת באיזה סוגי מכשור לא להשתמש.


האם איידרה פיישל יכול לגרום לתופעות לוואי?

בתיאוריה, איידרה פיישל נועד לעזור לטפל בעודפי חלב (שמן) ותאי עור מתים. 

הטיפול עשוי גם לסייע בניקוי זיהומים במהלך טיהור העור שעלולים להתרחש לאחר פילינג עמוק.

לכן לפני הטיפול, חשוב לי לדעת אם יש לך עור רגיש במיוחד או שאתה אלרגי למרכיבים כלשהם שעלולים לגרום לעור שלך לפתח פצעים או אלרגיה לאחר הטיפול.

איך עובד טיפול הידרה פיישל?

ידית שעושה דמוי מערבולת על העור כדי לעזור לנקות לכלוך ושמן מעומק הנקבוביות שלך. משתמשים בסרום פילינג שיוצא ביחד עם "המערבולת" כדי לעזור לקלף ולחדש את פני העור.

ידית חיבור דמוי ואקום כדי לעזור לחלץ פסולת עמוקה מהנקבוביות שלך.

החדרת סרום לחות עם נוגדי חמצון וחידוש קולגן ע"י אולטרסאונד וגלי רדיו.

סגירת נקבוביות ע"י קירור העור.

הטזת ויטמינים ומינרלים והחדרתם לעור ע"י עוצמה חזקה של אויר ולאחר מכן הרגעת העור ע"י טיפול בלדים מיוחדים בצבעים שונים.איידרה פיישל לפני ואחרי:

לאחר טיפול איידרה פיישל, ייתכן שתבחין בעור חלק וזוהר יותר, אולי עם גוון עור אחיד יותר. אומרים שהתוצאות מורגשות מיד, ללא שום סימני גירוי נראים לעין.