הטיפול האסתטי שמחליף את חדר הכושר שריפת שומן, המסת שומן ובנית שריר בטיפול אחד!


  • קטגוריה: טיפולי קוסמטיקה
  • משך השירות: 30 דקה
  • כתובת: צרופה, ישראל (מפה)
  • מחיר:350

 

תיאור

מטרת הטיפול: שריפת שומנים ובנייה ופיסול של שרירים בבטן, בישבן, בזרועות ובשריר התאומים ללא מאמץ.
איך זה עובד: המכשיר פועל בטכנולוגיה אלקטרומגנטית ממוקדת בעוצמה גבוהה (HIFEM), הגורמת להפעלת השרירים ויוצרת אפקט כפול – בניית שריר לצד שריפת שומן. הטכנולוגיה פועלת בתדירות של 20 אלף כיווצי שריר לחצי שעה, המביאה לייצור האנרגיה הדרושה לצורך השגת האפקט הכפול הזה. 

הודות למכשיר יש ניצול מקסימלי של 100 אחוזים של פעילות שריר, לעומת 30 אחוזי ניצול פעילות שריר של הגוף ללא התערבות טכנולוגית. בהמשך לכך, המכשיר מבטיח תוצאות מזהירות, ולפי האנשים העומדים מאחוריו – אפשר להגיע לתוצאה של ישבן ברזילאי חטוב ומוצק, זרועות מוצקות ובטן נטולת כרס. החזרה לשגרה היא מיידית.

הדרך הבטוחה ביותר להוריד שומן ולבנות טונוס שרירים היא - כפי שאולי ציפיתם - ללכת לחדר כושר ולאכול בריא יותר. עם זאת, אם ניסיתם לנטרל את הבליטה הבטן אבל לא הצלחתם לעשות חיל, Emsculpt עשויה להיות אופציה ששווה לנסות.


"פעילות גופנית מיושנת טובה אינה יעילה כאשר מנסים להיפטר מאזורי שומן עקשניים מסוימים, ככל הנראה בגלל שינויים הורמונליים והזדקנות, קשה, אם לא בלתי אפשרי, להשיג התכווצויות שרירים היפר-מקסימליות אפילו במהלך האימון המאומץ ביותר, ומכאן היתרון של Emsculpt: תוצאות כמעט מיידיות."

לכן, אם אתה רוצה לחיטוב את הגוף שלך אבל אין לך זמן או אנרגיה לאימונים, Emsculpt יכול מאוד להיות הכרטיס שלך לשישיית שרירי בטן.


כמות ותדירות: ארבעה טיפולים ממוקדים באזור המבוקש, פעמיים בשבוע.

ניתן להגיע לטיפולים לפי צורך 

ניתן לרכוש כרטיסיה במחיר מוזל