Liposomal Glutathione Liquid 1500mg גלוטתיון ליפוסומל של Starhonor, תוסף נוגדי חמצון ללא GMO לניקוי רעלים בכבד משופר, לב וכלי דם, מוח, בריאות חיסונית ואנטי אייג'ינג, 12.17 OZ. ✔️במוצר זה יש 1000 מ"ג גלוטתיון ליפוזומלי הגבוה ביותר, גלוטתיון הוא מולקולת פפטיד קטנה המורכבת משלוש חומצות אמינו. גלוטתיון חיוני לתפקוד בריא של מערכת החיסון ולתהליך ניקוי רעלים נכון. זה יכול להגן על התאים מפני מתח חמצוני. ✔️תמיכה חיסונית משופרת, נוגד חמצון, ניקוי רעלים, תפקוד מוחי, גלוטתיון הוא נוגד החמצון החשוב ביותר בגוף, אך רמת הגלוטתיון בגופנו תפחת בתנאים מסוימים, ויהיה צורך בתוספות נוספות בכדי להילחם בנזקי הרדיקלים החופשיים. הגלוטתיון הליפוזומלי שלנו מסייע בהגברת המערכת החיסונית שלך תוך תמיכה בניקוי רעלים מהכבד ובקידום תפקודי מוח חיוניים כולל מיקוד נפשי, ריכוז, בהירות וזיכרון לטווח ארוך. ✔️נותן 99% + קצב ספיגה ליפוזומלי, תוך שימוש בטכנולוגיית אנקפסולציה ליפוזומית החזקה והיעילה ביותר, תכולת תערובת הליפוזום גבוהה עד 500 מ"ג, שיכולה להגן על הבטן מפני שחיקת חומצת הקיבה ולהעביר אותה ישירות לדופן המעי, מה שהופך את קצב הספיגה של גלוטתיון קרוב ל 100%, מה שאינו אפשרי עם שאינם ליפוזומים אחרים מכיוון שמוצרים שאינם ליפוזומליים יתפרקו במעי לפני שהוא יגיע למעיים. ✔️עיצוב מיוחד לנשים, בעזרת תערובת אנטי אייג'ינג בלעדית, תמצית פוספיאטידילכולין משמן חמניות שאינו GMO מגן על גופך מפני נזקי חימצון יתר הנגרמים כתוצאה מחמצון ו"רדיקלים חופשיים ". לנוזל הליפוזומלי גלוטתיון יש נוגד חמצון חזק ואנטי אייג'ינג אפקטיבי במיוחד, כך שתוכלו בקלות לקבל עור נקיא ובריא יותר! ✔️המרכיבים הטובים והמהימנים נבדקו בקפדנות על ידי ארגון מקצועי, אבטחת איכות, ללא GMO, ללא סויה, ללא גלוטן וללא מוצרי חלב, ללא חומרים משמרים כימיים וללא חומרים מחלבים (מרכיבים אחרים המשמשים ככלי עזר לייצור) ✔️מתאים לטבעונים. גלוטתיון הוא חומר פשוט המיוצר בגופנו באופן טבעי. חומר זה מורכב מחומצות אמינו או חלבונים: ציסטאין וגלוטמין. הגלוטתיון מכיל גם קבוצות המכילות גופרית, אשר עקב העובדה שהגופרית היא חומר דביק מאוד בעל ריח חזק, פועלות באופן דומה לנייר דביק לתפיסת זבובים. כך הספיחה של הרעלים מהגוף מתאפשרת על ידי הדביקות ותופסת תרכובות המזיקות לגוף, כמו רעלים, עובש, מתכות כבדות ורדיקלים חופשיים. גלוטתיון מסלק מהכבד תרכובות כימיות הזרות לגוף, כמו בקטריות ומזהמים, כמו כן גם שאריות של תרופות וכימיכאלים. הגוף שלנו מעבד גלוטתיון בצורה הטבעית אך עם זאת, במקרים בהם ישנם יותר מדי רעלים או תרכובות מזיקות אחרות בגוף, עיבוד גלוטתיון הופך בלתי אפשרי. לכן גופך הופך להיות רגיש יותר למחלות שונות, מצבך הגופני יכול להידרדר משמעותית ולחלות מהר. במקרים שהגוף מקבל הרבה רעלים, רמת הגלוטתיון בגוף עשויה להיות נמוכה מדי. ויוצר מחסור בגלוטתיון. זה מגביר את הסיכון ללחץ חמצוני הגורם לדלקתיות מרובה וחוסר יכולת לגוף להתמודד עם הרעלים. מחסור בגלוטטיון מגביר גם את הסבירות להתפתחות מחלות כמו פרקינסון, סרטן ואלצהיימר.


250 
  • משלוח: 

קרא עוד


סקירה כללית

גלוטתיון הוא נוגד חמצון המיוצר בתאים. הוא מורכב בעיקר משלוש חומצות אמינו: גלוטמין, גליצין וציסטאין.

רמות הגלוטתיון בגוף עשויות להיות מופחתות במספר גורמים, כולל תזונה לקויה, רעלים סביבתיים ומתח. גם רמותיו יורדות עם הגיל.

בנוסף לייצור טבעי על ידי הגוף, ניתן לתת גלוטתיון תוך ורידי, מקומי או במשאף. הוא זמין גם כתוסף בצורת כמוסה ובנוזל. עם זאת, בליעה דרך הפה של גלוטתיון עשויה להיות לא יעילה כמקור מהימן כמו עירוי תוך ורידי במצבים מסוימים.


יתרונות הגלוטתיון

1. מפחית מתח חמצוני

מתח חמצוני מתרחש כאשר קיים חוסר איזון בין ייצור רדיקלים חופשיים לבין יכולתו של הגוף להדוף אותם. רמות גבוהות מדי של מתח חמצוני עשויות לבשר על מחלות רבות. אלה כוללים סוכרת, סרטן ודלקת מפרקים שגרונית. גלוטתיון עוזר להדוף את ההשפעה של מתח חמצוני, אשר עשוי, בתורו, להפחית מחלות.


מאמר שצוטט בכתב העת Journal of Cancer Science and Therapy הצביע על כך שמחסור בגלוטתיון מוביל לרמות גבוהות יותר של מתח חמצוני, שעלול להוביל לסרטן. הוא גם קבע שרמות גבוהות של גלוטתיון העלו רמות נוגדות חמצון ועמידות בפני לחץ חמצוני בתאים סרטניים.


2. עשוי לשפר את הפסוריאזיס

מחקר קטן שהצביע על כך שחלבון מי גבינה, כאשר הוא ניתן דרך הפה, שיפר את הפסוריאזיס עם או בלי טיפול נוסף. חלבון מי גבינה הוכח בעבר כמעלה את רמות הגלוטתיון. משתתפי המחקר קיבלו 20 גרם כתוסף דרך הפה מדי יום במשך שלושה חודשים. אך, חוקרים הצהירו כי יש צורך במחקר נוסף.


3. מפחית נזק לתאים במחלת כבד שומני אלכוהולי ולא אלכוהולי

מוות של תאים בכבד עלול להחמיר עקב מחסור בנוגדי חמצון, כולל גלוטתיון. זה יכול להוביל למחלות כבד שומניות הן אצל אלו שמשתמשים לרעה באלכוהול והן באלה שלא. הוכח כי גלוטתיון משפר את רמות החלבון, האנזים והבילירובין בדם של אנשים הסובלים ממחלת כבד שומנית כרונית אלכוהולית ולא אלכוהולית.

מחקר שנערך על ידי Trusted Source דיווח כי גלוטתיון היה היעיל ביותר כאשר הוא ניתן לאנשים עם מחלת כבד שומנית דרך עירוי, במינונים גבוהים. משתתפי המחקר הראו גם הפחתה במאלונדיאלדהיד, סמן לנזק לתאים בכבד.

מחקר אחר מצא כי לגלוטתיון הניתן דרך הפה יש השפעות חיוביות על אנשים הסובלים ממחלת כבד שומני לא אלכוהולי בעקבות שינויים באורח חיים יזום. במחקר זה, גלוטתיון ניתן בצורת תוספת במינון של 300 מיליגרם ליום במשך ארבעה חודשים.


4. משפר את עמידות לאינסולין אצל אנשים מבוגרים

ככל שאנשים מזדקנים, הם מייצרים פחות גלוטתיון. חוקרים מבית הספר לרפואה ביילור השתמשו בשילוב של מחקרים בבעלי חיים ובני אדם כדי לחקור את תפקידו של גלוטתיון בניהול משקל ועמידות לאינסולין אצל אנשים מבוגרים. ממצאי המחקר הצביעו על כך שרמות גלוטתיון נמוכות היו קשורות בפחות שריפת שומן ושיעורי אחסון שומן גבוהים יותר בגוף.

לנבדקים מבוגרים נוספו לתזונתם ציסטאין וגליצין כדי להגדיל את רמות הגלוטתיון, שעזרו תוך שבועיים, ושיפרו את עמידות האינסולין ושריפת השומן.


5. מגביר את הניידות לאנשים עם מחלת עורקים היקפיים

מחלת עורקים היקפיים מתרחשת כאשר העורקים ההיקפיים נסתמים על ידי רובד שומני. לרוב זה קורה ברגליים. מחקר אחד דיווח שגלוטתיון שיפר את זרימת הדם, והגדיל את יכולתם של משתתפי המחקר ללכת ללא כאבים למרחקים ארוכים יותר. 


6. מפחית תסמינים של מחלת פרקינסון

מחלת פרקינסון משפיעה על מערכת העצבים המרכזית ומוגדרת על ידי תסמינים כגון רעידות. 

מחקר ישן תיעד את ההשפעות החיוביות של גלוטתיון תוך ורידי על תסמינים כגון רעידות וקשיחות.  

דו"ח מקרה זה מצביע על כך שגלוטתיון עשוי לסייע בהפחתת הסימפטומים ולשיפור איכות החיים של אנשים הסובלים ממחלה זו.


7. עשוי לסייע במאבק במחלות אוטואימוניות

הדלקת הכרונית הנגרמת על ידי מחלות אוטואימוניות יכולה להגביר את הלחץ החמצוני. מחלות אלו כוללות דלקת מפרקים שגרונית, צליאק ולופוס. על פי מחקרים, גלוטתיון מסייע בהפחתת מתח חמצוני על ידי גירוי או הפחתת התגובה החיסונית של הגוף. מחלות אוטואימוניות תוקפות את המיטוכונדריה בתאים ספציפיים. גלוטתיון פועל להגנה על המיטוכונדריה של התא על ידי חיסול רדיקלים חופשיים.


8. עשוי להפחית נזקים חמצוניים בילדים עם אוטיזם

מספר מחקרים מקור, כולל ניסוי קליני שדווח ב- Monitor Science Medical Monitored Source, מצביע על כך שלילדים עם אוטיזם יש רמות גבוהות יותר של נזק חמצוני ורמות נמוכות יותר של גלוטתיון במוח. זה הגביר את הרגישות לנזק נוירולוגי בילדים עם אוטיזם מחומרים כמו כספית.

הניסוי הקליני בן שמונה שבועות בילדים בגילאי 3 עד 13 השתמש ביישומים של גלוטתיון דרך הפה או על העור. שינויים בסימפטומים אוטיסטיים לא הוערכו במסגרת המחקר, אך ילדים בשתי הקבוצות הראו שיפור ברמות הציסטאין, הפלסמה סולפט ורמות הגלוטתיון בדם מלא.


9. עשוי להפחית את ההשפעה של סוכרת בלתי מבוקרת

סוכר גבוה בדם לטווח ארוך קשור לכמויות מופחתות של גלוטתיון. זה יכול להוביל ללחץ חמצוני ולנזק לרקמות. מחקר מצא כי תוספי תזונה עם ציסטאין וגליצין העלו את רמות הגלוטתיון. זה גם הוריד את הלחץ החמצוני והנזק אצל אנשים עם סוכרת בלתי מבוקרת, למרות רמות סוכר גבוהות. משתתפי המחקר הועמדו על 0.81 מילימול לקילוגרם (ממול/ק"ג) ציסטאין ו -1.33 ממול/ק"ג גליצין מדי יום במשך שבועיים.


10. עשוי להפחית את תסמיני מחלות הנשימה

N-acetylcysteine היא תרופה המשמשת לטיפול במצבים כגון אסטמה וסיסטיק פיברוזיס. בתור משאף, הוא עוזר לדלל ריר ולהפוך אותו לדמוי פחות. זה גם מפחית דלקת. N-acetylcysteine הוא תוצר לוואי של גלוטתיון ועוזר לו מאוד לתהליך העבודה בגוף.


מאכלים שעוזרים להגברת גלוטתיון:

הגלוטתיון מכיל מולקולות גופרית, וייתכן שזו הסיבה שמזונות עתירי גופרית עוזרים להגביר את ייצורו הטבעי בגוף. מאכלים אלה כוללים:


ירקות המצליבים, כמו ברוקולי, כרובית, נבט בריסל ובוק צ'וי

ירקות אליום, כגון שום ובצל

ביצים

אֱגוֹזִים

קטניות

חלבון רזה, כגון דגים ועוף

מזונות וצמחי מרפא אחרים המסייעים להגביר באופן טבעי את רמות הגלוטתיון כוללים:


גדילן מצוי

זרעי פשתן

אצות גוסו

מֵי גְבִינָה

גלוטתיון מושפע גם לרעה מנדודי שינה. מנוחה מספקת על בסיס קבוע יכולה לסייע בהעלאת הרמות.


לסיכום:

גלוטתיון הוא נוגד חמצון רב עוצמה המיוצר בתאי הגוף. רמותיו יורדות כתוצאה מהזדקנות, מתח וחשיפה לרעלים. הגברת הגלוטתיון עשויה לספק יתרונות בריאותיים רבים, כולל הפחתת מתח חמצוני.